Конференція Асоціації випускників ВНЗ України та Німеччини « International Office

Конференція Асоціації випускників ВНЗ України та Німеччини (12–16 березня 2018 року, м. Львів)

Львівський національний університет імені Івана Франка у співпраці із Вюрцбурзьким університетом (Німеччина)

Створена за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) за кошти Міністерства економічного співробітництва та розвитку ФРН, Асоціація є результатом співпраці наукових, економічних та громадських установ України та Німеччини. Мета проекту – сприяння розвитку науки, економіки та суспільства в Україні та зміцнення партнерських відносин поміж обома державами.

Від імені усіх співзасновників Асоціації щиро запрошуємо випускників та студентів, які перебували у Німеччині на навчанні або для проведення наукових досліджень, взяти участь у першій Конференції Асоціації випускників ВНЗ України та Німеччини, яка відбудеться 12-16 березня 2018 року у Львівському національному університет імені Івана Франка.

Початок роботи конференції – понеділок, 12 березня 2018 року, 12:30, Дзеркальна зала ЛНУ ім. Франка (м. Львів, вул. Університетська, 1).

На Вас чекатиме багата програма з різноманітними лекціями та семінарами на теми:
• оцифровування інформації,
• менеджмент проектів,
• германістика,
• залучення додаткових засобів у проекти,
• науково-економічне співробітництво (у т. ч. організація екскурсій на фірми).

Мова конференції – німецька, із перекладом (німецько-українським) окремих доповідей та семінарів.

Участь у заході є безкоштовною (включно із харчуванням, без покриття витрат на проїзд). Випускники (бакалаври та магістри), які проживають на значній відстані від Львова (скажімо, у сусідній області), можуть до 5 березня 2018 року подати заявку на отримання безкоштовного проживання у готелі, зарезервованого для них ЛНУ ім. Івана Франка (зі сніданком) та відшкодування транспортних витрат.

Реєстрація для участі у заході (триває до 5 березня 2018 року) відбувається за посиланням: https://go.uniwue.de/lviv. Будь ласка, вкажіть у формулярі, чи потрібне Вам житло на час проведення конференції.

Детальнішу інформацію стосовно проекту можна знайти за посиланням: https://go.uniwue.de/alumni-netzwerk-ua-de

Ми з нетерпінням очікуємо на тиждень захоплюючого та продуктивного спілкування, а також на плідний обмін досвідом поміж випускниками ВНЗ.

З повагою,
Професор, доктор наук Володимир Мельник