Інформація про подані проекти Еразмус+ КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти (ex-Tempus) за участю ЛНУ імені Івана Франка у 2017 році

9 лютого 2017 р. закінчився термін подання заявок на проекти Еразмус+ КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти (ex-Tempus). Ці проекти передбачають співпрацю між Університетами-партнерами задля розвитку інновацій та обміну кращими практиками у галузі вищої освіти. Виділяють два види проектів: спільні та структурні.

Спільні проекти допомагають всім партнерам розвинути, модернізувати та поширити нові навчальні програми, методи викладання або навчально-методичні матеріали, а також покращити забезпечення якості та врядування у вищих навчальних закладах. Структурні проекти розробляють для розвитку та реформування вищих навчальних закладів і систем вищої освіти; для покращення їх якості та відповідності вимогам ринку праці, сприяння регіональній співпраці та зближенню систем вищої освіти.

Львівський національний університет імені Івана Франка під час цьогорічного конкурсу долучився до 21 проектних пропозицій поданих консорціумами Університетів-партнерів. У двох проектах Університет виступив Координатором проекту.

Ініціаторами проектів стали відділ інформаційного забезпечення (5 проектів), факультет прикладної математики та інформатики (4 проекти), факультет міжнародних відносин (3 проекти), економічний факультет (2 проекти), біологічний факультет (2 проекти), відділ міжнародних зв’язків (2 проекти), юридичний факультет (1 проект), факультет іноземних мов (1 проект) та спільно відділ інформаційного забезпечення і факультет прикладної математики та інформатики (1 проект). Результати конкурсу буде оголошено в серпні.