Конкурс на отримання стипендій на навчання в Краківському педагогічному університеті (м. Краків, Польща) в рамках програми Erasmus+ « International Office

Pedagogical University of Cracow

Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Краківському педагогічному університеті (м. Краків, Польща) в рамках програми Erasmus+

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту програми «Еразмус+ КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Краківським педагогічним університетом, який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Польщі.

Відповідно до умов проекту аспіранти ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися в Краківському педагогічному університеті упродовж 5 місяців у другому семестрі 2015/2016 н.р.

– бути аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти польською або англійською мовою (для англомовних курсів) не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію (750 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту аспірантам необхідно до 14 січня 2016 року (включно) подати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● аплікаційну форму (Application Form) – прохання аплікацію заповнювати тільки на комп’ютері;
для аспірантів – довідка про навчання в аспірантурі в ЛНУ (див. зразки);
● підписаний аспірантом та проректором з міжнародного співробітництва план навчання (вимога набрати під час мобільноcті 30 кредитів ECTS за один семестр) в Краківському педагогічному університеті (Learning Agreement for Studies);
для аспірантів – оригінал та завірений переклад англійською мовою дипломів бакалавра, магістра та додатку до дипломів (див. зразки);
● сертифікат про підтвердження знання польської або англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови з мокрою печаткою в деканаті;
● мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4);
для аспірантів – план дослідження (максимальний обсяг – 2 сторінки формату А4).
для аспірантів – лист підтримки з приймаючого університету (Letter of Support by the Host University). Лист підтримки – це попереднє запрошення, яке видається заявнику з боку приймаючого університету. Цей лист має бути написаний і підписаний уповноваженим представником примаючої сторони (професор, завідувач кафедри, інші науково-педагогічні працівники), який готовий прийняти заявника у випадку, якщо заявник буде номіновананий на отримання гранту.

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання в Університеті: http://www.bwm.up.krakow.pl/incoming/courses-available/

Всі документи необхідно:

– подати в паперовому вигляді у Відділ міжнародних зв’язків;

– надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронні скриньки: erasmus.coordinator@lnu.edu.ua та erasmus.agreements@lnu.edu.ua

Детальна інформація про університет: http://www.bwm.up.krakow.pl/incoming/

знання мови (20%);

Процедура зарахування. Відділ міжнародних зв’язків інформує учасників про результати конкурсу. На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду у Відділі міжнародних зв’язків. Після співбесіди Відділ надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми Erasmus+. Остаточне рішення про прийняття або неприйняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною. У випадку відмови від участі у програмі мобільності номінованої особи, учасники з резервного списку подаються на розгляд приймаючого університету, відповідно до черговості у рейтинговому списку.

tel./fax: +38(032)251-34-38

adm-iec@lnu.edu.ua (admissions)