Результати конкурсу 2020 року з міжнародної академічної мобільності (Erasmus+ КА107: ІСМ) для ЛНУ ім. Франка

Erasmus-plus_logo

Національний Erasmus+ Офіс в Україні оновив базу проєктів України програми ЄС Еразмус+ з остаточними результатами конкурсу 2020 р. з міжнародної академічної мобільності (КА107: ІСМ). За результатами конкурсу Міжнародна кредитна мобільність 2020 року Національні агентства Еразмус+ країн-членів Програми ЄС Еразмус+ підтримали рекордну кількість проєктів в яких бере участь ЛНУ ім. Франка – 51 ПРОЄКТ на організацію міжнародної кредитної мобільності у співпраці з європейськими вищими навчальними закладами! Наш університет знову потрапив в трійку лідерів за кількістю виграних проєктів, посівши друге місце в Україні (попереду тільки КНУ ім. Шевченка – 69 проєктів на реалізацію кредитної мобільності)!

База і деталі проектів переможців конкурсів за участю України розміщена за наступним посиланням:

Деталі щодо нових конкурсів для студентів та викладачів, які стартують з початком другого семестру буде оголошено додатково після підписання міжінституційних угод. Просимо стежити за оголошеннями на сайті Відділу міжнародних зв’язків та в соціальних мережах.

Нагадуємо, що Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді та спорту. Україна є в цій програмі партнером і може брати участь у багатьох її компонентах. Більше інформації про Еразмус+ та можливості, які вона надає, можна знайти на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні – http://erasmusplus.org.ua/

Команда Відділу міжнародних зв’язків щиро вітає з перемогою всіх партнерів та бажає переможцям успіхів у реалізації проєктів та досягненні поставлених цілей!