Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program 2019 – Програма стажування українських студентів в університетах Канади

Mitacs

Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program – Програма стажування українських студентів в університетах Канади

Cтуденти ЛНУ ім. І.Франка можуть подати заявку на участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine. Запрошуємо студентів 3-го курсу різних спеціальностей університету прийняти участь у цій програмі.

Подати зявку на участь можна за посиланням: http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship
Кінцевий термін подання заявок – 19 вересня 2018 року

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін.

Програма стажування на даний час доступна у більш ніж 60 університетах Канади (повний перелік можна переглянути на сайті програми за посиланням у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:
• роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
• переліт до Канади;
• трансфер з аеропорту до місця Вашого проживання;
• стипендію на житло, харчування та проживання;
• медичне страхування;
• зарахування на період стажування до канадського університету;
• підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
• можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
• сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Умови участі:
– вік від 18 років;
– володіння англійською або французькою мовою на розмовному рівні (екзамен не потрібний);
– академічний середній бал вище 80%;
– бути зарахованим до загальноосвітніх програм бакалаврату (3-й курс) у Вашому університеті;
– мати щонайменше один семестр, а максимум – три, до закінчення навчання, станом на вересень 2018 року;
– мати можливість приїхати до Канади на стажування у період з 1 травня до 30 червня 2019 року;
– мати можливість повернутися до України у період з 31 липня по 30 вересня 2019 року;
– закордонний паспорт (дійсний до січня 2020 року).

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ на сайті програми:
1. Онлайн-заявку на участь у програмі.
2. СV з описом наукових інтересів (зразок) .
3. Лист-рекомендацію від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
4. Виписку з оцінками від ЛНУ ім. І. Франка – підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80% (4,0), завірену в деканаті (зразок)

Детальна інформація про програму: http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship