Міжнародна сертифікатна програма для підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Львівського університету “НАВИЧКИ STEM ДЛЯ ГУМАНІТАРІЇВ / STEM FOR HUMANITIES”

Запрошуємо на міжнародну сертифікатну програму для підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Львівського національного університету імені Івана Франка “НАВИЧКИ STEM ДЛЯ ГУМАНІТАРІЇВ / STEM FOR HUMANITIES”.

19 жовтня – 16 листопада 2024 року (2 кредити ECTS)

Програма спрямована на поєднання STEM-освіти з процесом навчання/викладання гуманітарних наук, що дасть можливість розвинути універсальний спосіб мислення, покращити цифрові навички у сфері освіти.

Мета програми – підвищити кваліфікацію викладачів гуманітарних наук із сучасних методів навчання через вивчення STEM-технологій та розвинути міждисциплінарні підходи у гуманітарних науках через інтеграцію STEM-освіти в навчальні програми гуманітарних дисциплін.

Проєкт реалізується на базі філологічного факультету та факультету іноземних мов у співпраці з факультетом педагогічної освіти, відділом міжнародних зв’язків і Центром англомовної академічної та крос-культурної комунікації Львівського університету за фінансової підтримки Європейської комісії та Італійської національної агенції INDIRE (грантова угода – 2023-1-IT02-KA220-HED-000164647) у межах напрямку «Партнерство у сфері вищої освіти» (Cooperation partnerships in Higher Education).

Цільова авдиторія – викладачі-філологи

Мова навчання – українська

Формат навчання – онлайн на платформі Zoom

Розклад занять: субота о 10:10-11:30 та 11:50-13:10

Успішне завершення програми передбачає одержання сертифіката (60 год, 2 ECTS).

Для участі потрібно заповнити форму: http://surl.li/gzhuuk

Кількість місць обмежена

Термін подачі заявок – 30 вересня 2024 р.