Signature of an international cooperation agreement in Advanced Computional Mathematics « International Office

Signature of an international cooperation agreement on Joint Certificate Program in Advanced Computional Mathematics

  Ректор  Львівського національного університету імені Івана Франка професор Володимир Мельник та Президент Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана (Німеччина) професор Альфред Форхель 19 серпня 2014 року підписали Угоду про спільний сертифікаційний курс із «Обчислювальної математики вищого рівня».

  Оскільки входження до європейського наукового та освітнього простору є одним із основних орієнтирів Львівського Університету, підписання угоди стало практичним кроком до реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між університетами, який ухвалили 10 квітня цього року. З цього приводу професор Альфред Форхель відзначив, що перспективи розвитку та пріоритетні напрямки співпраці із Львівським національним університетом імені Івана Франка були предметом його доповіді у Бундестазі.

  Відтак, уже у 2014/2015 навчальному році обидва університети зарахують першу групу студентів (до 50 осіб) на спільний сертифікаційний курс (ССК) для магістрів механіко-математичного факультету, факультету електроніки і факультету прикладної математики та інформатики.

  Окрім спеціальних академічних кваліфікацій, спільний сертифікаційний курс слугуватиме доброю нагодою підвищити міжнародну наукову мобільність студентів Львівського університету, що сприятиме підготовці та вихованню  конкурентоспроможних українських науковців на міжнародному рівні.

  За умови успішної участі у ССК з «Обчислювальної математики вищого рівня» та виконання усіх вимог курсу обидва університети видаватимуть відповідні сертифікати. Після завершення навчання Вюрцбурзький університет пропонуватиме PhD-стипендії для найкращих студентів та сприятиме їхньому працевлаштуванню у транснаціональних компаніях, що забезпечуватиме можливість кар’єрного росту у професійному середовищі Німеччини та інших європейських країн.

  Зауважимо, що підписанню угоди передувала зустріч ректорів університетів професора Володимира Мельника та професора Альфреда Форхеля за участі проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марії Зубрицької, декана факультету електроніки професора Ігоря Половинко та професора кафедри геометрії і типології механіко-математичного факультету Тараса  Банаха, на якій узгодили умови договору та інші практичні  питання реалізації спільного сертифікаційного курсу.CONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)271-25-07

ufl.lnu@gmail.com (admissions)


Find us:

QUESTIONS?