Інформація про подані проекти Еразмус+ за участю ЛНУ імені Івана Франка у 2018 році « International Office

Інформація про подані проекти Еразмус+ за участю Львівського національного університету імені Івана Франка у 2018 році

У лютому 2018 року закінчився термін подання заявок на проекти Еразмус+ за різними напрямами КА1 (до 01.02.2018), КА2 (до 08.02.18) та Жана Моне (до 22.02.2018).

Львівський національний університет імені Івана Франка під час цьогорічного конкурсу долучився до низки проектів Еразмус+ КА1 – міжнародні кредитна мобільність, які дають можливість студентам навчати протягом семестру, а викладачам та адміністративним працівникам – викладати та пройти стажування в університетах-партнерах. Результати конкурсу очікуються у травні-червні 2018 р.

Нагадуємо, що Університет є партнером 49 міжінституційних угод КА1 і вже пропонує нові можливості для студентів та викладачів. Тривають конкурси заявок на перший семестр 2018/2019 р. Детальна інформація за посиланням: http://international.lnu.edu.ua/european-programmes-and-projects/erasmus/key-action-1/.

Університет також долучився до 17 проектних пропозицій Еразмус+ КА2 поданих консорціумами Університетів-партнерів. У трьох проектах Університет виступив Координатором проекту. Ініціаторами проектів стали відділ інформаційного забезпечення та факультет прикладної математики та інформатики (10 проектів), факультет міжнародних відносин (1 проект), економічний факультет (1 проект), відділ міжнародних зв’язків (1 проект), юридичний факультет (1 проект), факультет педагогічної освіти (1 проект), географічний факультет (1 проект), факультет журналістики (1 проект).

Проекти Еразмуc+ КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти (ex-Tempus) передбачають співпрацю між Університетами-партнерами задля розвитку інновацій та обміну кращими практиками у галузі вищої освіти. Виділяють два види проектів: спільні та структурні. Спільні проекти допомагають всім партнерам розвинути, модернізувати та поширити нові навчальні програми, методи викладання або навчально-методичні матеріали, а також покращити забезпечення якості та врядування у вищих навчальних закладах. Структурні проекти розробляють для розвитку та реформування вищих навчальних закладів і систем вищої освіти; для покращення їх якості та відповідності вимогам ринку праці, сприяння регіональній співпраці та зближенню систем вищої освіти.

Під час конкурсу на проекти Жана Моне, факультет міжнародних відносин Університету взяв участь у двох проектних пропозиціях щодо створення мережі та центру досконалості Жана Моне в Університеті.

Результати конкурсів КА2 та Жана Моне очікуються у липні-серпні 2018 р.

Дякуємо проектним командам, які працювали над розробкою та подачею проектних пропозицій. Бажаємо успіхів!CONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)271-25-07

ufl.lnu@gmail.com (admissions)


Find us:

QUESTIONS?