EU-funded Erasmus+ Programme Calls for Proposals are open « International Office

Erasmus-plus_logo

Оголошено конкурси програми Європейського Союзу Еразмус+

  6 жовтня 2014 року оголошено конкурси програми Еразмус+

  Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Бюджет програми у сфері «освіта і професійна підготовка» складає 1536,5 млн. євро та напряму Жана Моне – 11,4 млн.євро.

  В рамках оголошеного конкурсу програми Еразмус+ у сфері вищої освіти вищі навчальні заклади України мають можливість створювати партнерства з вищими навчальними закладами держав-членів ЄС та інших країн, запроваджувати міжнародний обмін студентами та викладачами, модернізувати навчальні програми, зміцнювати зв’язки між університетами і суспільством, поширювати ідеї об’єднаної Європи тощо.

  Детальну інформацію щодо правил участі, критеріїв оцінювання заявок, аплікаційних документів тощо, можна знайти в опублікованому Програмному документі (Programme Guide)

  З оголошенням конкурсу такі напрями програми у сфері вищої освіти є відкритими для участі вищих навчальних закладів з України, як країни-патнера програми:

  • Mobility of individuals in the field of education and training/ Індивідуальна мобільність у сфері освіти та підготовки (як партнери проектів) , завершення конкурсу – 4 березня 2015 р.

  • Erasmus Mundus Joint Master Degrees / Спільні магістерські програми Еразмус Мундус (як партнери проектів), завершення конкурсу – 4 березня 2015 р.

  • Capacity building in the field of higher education/ Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти, завершення конкурсу (ex-Tempus) як аплікати і партнери проектів, завершення конкурсу – 10 лютого 2015 р.

  • Jean Monnet actions / Заходи Жана Моне (як аплікати і партнери проектів), завершення конкурсу – 26 лютого 2015 р.

  • Стратегічні партнерства – завершення конкурсу 30 квітня 2015 р. і Альянси знань – завершення конкурсу 26 лютого 2015 р. (як партнери проектів, тільки за умови переконливого обґрунтування унікальності закладу та його вагомого внеску до проекту).

  Інші напрями, участь в яких можуть взяти різні організації з України в рамках оголошеного конкурсу програми Еразмус+:

  • Mobility of individuals in the field of youth / Мобільність у сфері «Молодь»

  • Capacity building in the field of youth / Проекти розбудови потенціалу для молоді

  • Meeting between young people and decision-makers in the field of youth / Зустрічі між молоддю і політиками у сфері «Молодь»

  Більше інформації по напряму «Молодь» – https://www.salto-youth.net/rc/eeca/

  Е-twinning – більше інформації на сайті www.e-twinning.com.ua

  Інформаційні дні програми Еразмус+ у сфері вищої освіти в Україні: Кривий Ріг – 23 жовтня, Київ – 4-5 листопада, Тернопіль – 9-10 грудня, під час виставки Освіта і кар’єра 13-15 листопада. Інформація щодо реєстрації на заходи – http://erasmusplus.org.ua/zakhody.html
Контакти: Національний Еразмус+ офіс в Україні, +380442866668; office@erasmusplus.org.ua

  Додатково. Міжнародний вимір програми, в рамках якого відкриті можливості для співпраці країн-членів програми (Programme Countries) з країнами-партнерами (Partner Countries) програми (серед останніх і Україна), деталі описано у відповідних розділах Загальної інструкції програми (Programme Guide) http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/documents/erasmus-plus-programme-guide_en.pdf

  Важливо уважно ознайомитись з розділами:

  Загальний опис – Розділи А, В, що стосуються вищої освіти Erasmus+ in Higher Edcuation

  Mobility Projects for Higher Education and Staff – на сторінках 35-51

  Erasmus Mundus Joint Master Degrees – на сторінках 93-103

  Capacity Building in Higher Education (ex-Tempus) – на сторінках 145-166

  Jean Monnet – на сторінках 188-214

  Annex I, II, III, IV

  Запрошуємо навчальні заклади, дослідницькі організації, громадські організації та інші зацікавлені інституції уважно прочитати Інструкції програми для участі в конкурсах. Надсилайте запити на пошук партнерів на сайт НЕО в Україні.

  Додатково – міжнародний вимір також включає можливості для Укарїни в рамках напрямів – МОЛОДЬ, СПОРТ, Шкільна освіта – е-twinning http://www.erasmusplus.org.ua/erasmus/pro-prohramu.htmlCONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)271-25-07

ufl.lnu@gmail.com (admissions)


Find us:

QUESTIONS?