У ЛНУ ім. Франка відбувся онлайн-вебінар “Erasmus+ Info Day for IFNUL students”

16 жовтня 2020 року команда відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Франка та студенти-випускники програми Еразмус+ приєдналися до заходів #ErasmusDays та провели онлайн-вебінар на відеоплатформі Zoom “Erasmus+ Info Day for IFNUL students”.

Онлайн-вебінар був спрямований на те, щоб кожен із присутніх отримав актуальну інформацію про поточні конкурси в рамках програми Еразмус+, ознайомився з аплікаційною процедурою, зрозумів як не допустити помилки під час оформлення документів та що зробити, щоб заява отримала перемогу у конкурсі.

Оксана Краєвська, Інституційний Координатор програми Еразмус+ у Львівському національному університеті імені Івана Франка, розповіла про досвід Львівського університету участі в різних проєктах Еразмус+ та можливості академічної мобільності для студентів Університету.

Олександра Катериненко, фахівець сектору академічної мобільності відділу міжнародних зв’язків, розповіла про правила, умови та особливості подачі документів для участі в конкурсі Еразмус+ у 2020-2021 н.р.

Cофія Півовар та Христина Гуменюк, фахівці сектору супроводу проєктів відділу міжнародних зв’язків, учасниці програм академічної мобільності, поділилися досвідом подачі документів та участі в програмах академічної мобільності.

Владислава Селезько – учасниця програми академічної мобільності в Університеті Фоджа (Італія) продемонструвала свій досвід Еразмус+ та можливості, які він відкриває.

На завершення зустрічі відбулася сесія запитань та відповідей працівників відділу та та випускників програми Еразмус+ та промоція нових конкурсів для участі в програмах академічної мобільності у 2020/2021 н.р.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до онлайн вебінару та чекаємо на Ваші заявки!