Зустріч зі студентами-переможцями конкурсу Еразмус+ 2021 року « International Office

Зустріч зі студентами-переможцями конкурсу Еразмус+ 2021 року

5 липня 2021 року співробітники Відділу міжнародних зв’язків на базі онлайн-платформи Zoom провели зустріч зі студентами-переможцями конкурсів Erasmus+ у 2 семестрі 2020-2021 н.р.

Метою заходу було ознайомлення студентів із деталями проходження мобільності, роз‘яснення моментів, пов‘язаних із підготовкою документів до та після навачння за кордоном, а також відповіді на загальні питання, пов‘язані із академічним обміном.

Оксана Краєвська, інституційний Координатор Erasmus+, та Олександра Катериненко, фахівець Відділу міжнародних зв‘язків, розповіли переможцям конкурсу про тонкощі студентського життя до, під час та після проходження мобільності, окреслили можливі нюанси, пов‘язані з документною складовою Erasmus+ та обговорили зміни у програмах, пов‘язані з пандемією COVID-19.

Завершилась зустріч сесією «питання-відповідь», під час якої студенти отримали відповіді на додаткові питання, пов‘язані із закордонним навчанням, а також мали змогу познайомитись один з одним.

Дякуємо усім учасникам за присутність та бажаємо успіхів!