Ректор Володимир Мельник прозвітував про діяльність Університету упродовж року « International Office

Ректор Володимир Мельник прозвітував про діяльність Університету упродовж року

25 травня 2017 року під час засідання Конференції трудового колективу Ректор, професор Володимир Мельник представив звіт про діяльність Львівського національного університету імені Івана Франка впродовж травня 2016-травня 2017 рр. Ректор детально проаналізував основні аспекти наукової, інноваційної, навчальної, виховної, міжнародної, адміністративно-господарської та інших ділянок роботи Університету, акцентуючи увагу на здобутках академічної спільноти ЛНУ ім. Івана Франка і викликах, перед якими постав Університет.

Зокрема, Володимир Петрович наголосив на позитивній динаміці розвитку міжнародної співпраці Львівського університету, розповівши, зокрема, про нові угоди з академічними установами різних країн світу. Загалом Львівський університет на основі укладених угод співпрацює із 147 вищими навчальними закладами й установами з 38 країн світу. Важливим елементом міжнародної співпраці також є участь Університету у програмах «Темпус», «Еразмус Мундус», «Еразмус+» та інших проектах, спрямованих на розвиток академічної мобільності й інтеграції України у світове наукове й освітнє співтовариство. Активну міжнародну діяльність Університету підтверджують численні іноземні гості. Так, упродовж звітного періоду ЛНУ ім. Івана Франка відвідали 272 представники 17 країн світу. Водночас 796 викладачів, працівників, студентів та аспірантів Університету мали змогу побувати у 39 країнах світу.

Окрім того, Ректор розповів про інші показники наукової діяльності Університету, зазначивши, що упродовж звітного періоду в ЛНУ ім. Івана Франка відбулися численні всеукраїнські і міжнародні конференції, а вчені Університету активно представляли свої дослідження у наукових журналах. Упродовж року Університет двічі нагороджений за публікаційну активність у найпрестижніших наукометричних базах даних: відзнакою Лідер науки України 2016 Web of Science МОН та компанією Thomson Reuters і відзнакою Scopus Awards Ukraine МОН та компанії Elsevier. Активна робота вчених Університету відображена у престижних рейтингах. Зокрема, станом на квітень 2017 року за індексом Гірша Львівський національний університет імені Івана Франка є четвертим у рейтингу вищих навчальних закладів України.

В обговоренні звітної доповіді Ректора взяли участь представники факультетів та коледжів Університету, які резюмували, що у звіті Ректора охоплено й проаналізовано всі сфери життєдіяльності Університету. Відтак, делегати конференції трудового колективу ЛНУ ім. Івана Франка затвердили представлений звіт і схвалили діяльність професора Володимира Мельника на посаді Ректора Університету.CONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)271-25-07

ufl.lnu@gmail.com (admissions)


Find us:

QUESTIONS?