Львівський національний університет імені Івана Франка – партнер у магістерській програмі Еразмус Мундус

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ПАРТНЕР У МАГІСТЕРСЬКІЙ ПРОГРАМІ ЕРАЗМУС МУНДУС

Шість організацій з України, серед яких Львівський національний університет імені Івана Франка, стали партнерами спільних магістерських програм Еразмус Мундус у 2020 році.

Серед 97 заявок, 40 проєктів Еразмус Мундус з загальним бюджетом у понад 160,8 млн євро та із залученням українських партнерів було відібрано до фінансування, щоб розпочати конкурси на стипендії для студентів з усього світу вже з 2021 року. Результати конкурсу 2020 року були оголошені Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуалізуальних засобів та культури (ЕАСЕА) Європейської комісії.

До складу партнерств, що розробили такі програми Еразмус Мундус, в статусі асоційованих партнерів увійшов і ЛНУ ім. Франка з проєктом «Interdisciplinary Mathematics», який реалізується на факультеті прикладної математики та інформатики.

Нагадаємо, що ЛНУ ім. Франка є учасником консорціуму “InterMaths” – Interdisciplinary and Applied Mathematics, який також включає Університет Л’Аквіли (Італія), Технічний університет м. Брно (Чехія), Сілезький університет в Катовіцах (Польща), Карлстадський університет (Швеція), Університет Авейру (Португалія), Харківський національний університет ім. Каразіна (Україна), Гданську Політехніку (Польща) та Київський національний університет ім. Шевченка (Україна). Львівським національним університетом імені Івана Франка (ЛНУ) та Університетом Л’Аквіли (УАК) створено спільну магістерську програму в галузі прикладної математики. По успішному завершенню програми студент отримує 2 дипломи магістра — українського та італійського зразків.

Спільні магістерські програми Еразмус Мундус – це високоякісні міжнародні освітні програми, що реалізовуються міжнародним консорціумом закладів вищої освіти та інших організацій в межах Програми ЄС Erasmus+.

Детальну інформацію про програму “InterMaths” можна знайти на сайті: https://www.intermaths.eu/