Враження про перебування за програмою обміну Еразмус+ в Латвійському університеті (Латвія) « International Office

Враження про перебування за програмою обміну Еразмус+ в Латвійському університеті (Латвія)

Микола Кліщ – Біологічний факультет, Еразмус+, Латвійський університет (Латвія)

Всі відгуки

Навчаючись на другому курсі університету, я серйозно зацікавився темою академічної мобільності. Відвідавши тематичний тренінг від ФРІ (https://vk.com/fri.lviv) і знайшовши відповіді на свої “Що?, Де? і Як?” я вирішив: варто спробувати. Тому коли я дізнався про можливість провести семестр у Латвійському університеті в Ризі, я, не вагаючись, подав заявку. І зараз я цілком задоволений своїм рішенням.

Перш за все, участь в Erasmus+ стала чудовою нагодою вдосконалити англійську – як розмовну так і фахову. Отримані навички ще не раз пригодяться мені як при опрацюванні наукових статей, так і при спілкуванні. А нові знання, які я здобув під час навчання в Ризі, уже пригодилися мені в науковій роботі.

По друге, Erasmus+ – це хороша можливість знайти нових друзів, з якими хочеться і надалі підтримувати контакт. Моє коло знайомств стало ще ширшим. Особливо це помітно по списку друзів у Facebook, який став по-справжньому інтернаціональним.

Крім цього, завдяки участі в Erasmus+ я навчився краще адаптовуватися в новому середовищі, набув цінного досвіду. Живучи 5 місяців в іншій країні, ти ніби “перезавантажуєш” свій стиль життя. І повертаєшся назад вже іншою людиною.CONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)271-25-07

ufl.lnu@gmail.com (admissions)


Find us:

QUESTIONS?