ЛНУ імені Івана Франка серед переможців проєктів Еразмус+ КА2 2022 року

Львівський національний університет імені Івана Франка став переможцем конкурсу проєктів Еразмус+ КА2 «Universities-Communities: Strengthening Cooperation» (UNICOM)!

Метою проєкту є покращення співробітництва між університетами і громадами, зокрема через посилення соціальної ролі університетів, активізацію співпраці між університетами, громадами, місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування у процесі розробки державної політики підтримки третьої місії університетів, яка б підтримувала соціальну згуртованість, стійкість, сталий розвиток і добробут в Україні. Проєкт виконуватиметься міжнародним консорціумом університетів та суспільних інституцій Італії, ФРН, Швеції, Чехії, Латвії і України. Координатор проєкту – Університет Генуї (Італія).

У Львівському університеті проєкт виконуватиметься на базі Центру досконалості імені Жана Моне «Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій» та факультету міжнародних відносин. Детальна інформація про проєкту буде опублікована незабаром на сайті ВМЗ.