Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program – Програма стажування українських студентів в університетах Канади « International Office

Mitacs

Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program – Програма стажування українських студентів в університетах Канади

Cтуденти ЛНУ ім. І.Франка можуть подати заявку на участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine. Запрошуємо студентів 3-го курсу різних спеціальностей університету прийняти участь у цій програмі.

Подати зявку на участь можна за посиланням: http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship
Кінцевий термін подання заявок – 18 вересня 2017 року

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін.

Програма стажування на даний час доступна у більш ніж 60 університетах Канади (повний перелік можна переглянути на сайті програми за посиланням у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:
• роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
• переліт до Канади;
• трансфер з аеропорту до місця Вашого проживання;
• стипендію на житло, харчування та проживання;
• медичне страхування;
• зарахування на період стажування до канадського університету;
• підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
• можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
• сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ на сайті програми:
1. Онлайн-заявку на участь у програмі.
2. СV з описом наукових інтересів (зразок) .
3. Лист-рекомендацію від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
4. Виписку з оцінками від ЛНУ ім. І. Франка – підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80% (4,0), завірену в деканаті (зразок)

Детальна інформація про програму:CONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)271-25-07

ufl.lnu@gmail.com (admissions)


Find us:

QUESTIONS?