Онлайн-зустріч зі студентами-переможцями конкурсів програми Еразмус+

29 грудня 2021 року представники сектору академічної мобільності Відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Франка організували онлайн-зустріч зі студентами-переможцями конкурсів програми Еразмус+ для навчання у 2 семестрі 2021-2022 н.р.

Мета заходу полягала в детальному ознайомленні студентів із ключовими аспектами реалізації міжнародної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+. Значну увагу звернули на процедуру підготовки та подання документів перед навчанням в іноземному університеті-партнері. Крім того, зазначили про те, що потрібно кожному номінованому студенту пам‘ятати до, під час та після академічного обміну.

Оксана Краєвська, інституційний Координатор програми Еразмус+, та Софія Педос, фахівець Відділу міжнародних зв‘язків, обговорили важливі питання, які виникають на етапі складання пакету документів, необхідного для скерування студентів за кордон та їхнього повернення в Україну, зазначили про особливості студентського життя та навчання за програмами міжнародної академічної мобільності в європейських університетах, а також наголосили на змінах, пов‘язаних з пандемією COVID-19. Наприкінці, організатори зустрічі радо відповіли на всі поставлені запитання, які пов‘язані із навчанням за кордоном.

Дякуємо всім учасникам за присутність та активну участь! Щиро бажаємо успіхів та незабутнього Еразмус+ досвіду!