Онлайн-зустріч зі студентами університету, які стали цьогорічними переможцями спеціальних програм обміну

2 серпня 2022 року представники сектору академічної мобільності Відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Франка провели онлайн-зустріч зі студентами університету, які стали цьогорічними переможцями спеціальних спеціальних програм обміну (в тому числі Еразмус+) між Львівським університетом та європейськими університетам-партнерами. 60 студентів-переможців цьогорічних конкурсів будуть навчатися наступного семестру в провідних університетах Німеччини, Франції, Іспанії, Норвегії, Фінляндії, Польщі, Литви, Хорватії та Туреччини. Окрім освітньої місії, вони виконуватимуть ще одну важливу роль «амбасадорів», які будуть сприяти і підтримувати Україну в Європі.

Під час заходу Оксана Краєвська, інституційний координатор програми Еразмус+ у ЛНУ ім. Франка та Софія Педос, провідний фахівець Відділу міжнародних зв’язків презентували особливості цьорогічних програм обміну з країнами ЄС, розповіли про етапи підготовки документів для оформлення відрядження, отримання дозволів на проживання в країні перебування, особливості спілкування з приймаючими закладами вищої освіти. Серед іншого було закцентовано увагу на перших кроках студентів у новому освітньому просторі закордоном, а також майбутніх можливостях, які відкриються перед учасниками програми обмінів під час семестрового навчання. Спікери також звернули увагу на нововеденнях програми Еразмус+ для українців на час війни, а також на додаткових можливостях поза межах програми. Після презентації учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді на різноманітні питання та побажання підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети під час обміну.

Нагадуємо, що Еразмус+ – це програма Європейського Союзу, яка через підтримку навчання впродовж життя, працює задля освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян Європейського Союзу та поза його межами у сферах освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Програма Еразмус+ підтримує навчальну мобільність, проєкти і партнерства співпраці організацій, розвиток політики та співробітництва. В межах програми відкрито безліч можливостей для всіх груп населення та різних типів організацій.

Нові конкурси в рамках програми академічної мобільності Еразмус+, а також в рамках спеціальних програм обміну буде оголошено вже у вересні-жовтні 2022 року. Просимо стежити за повідомленнями на сайті Відділу міжнародних зв’язків та в наших соціальних мережах: