Орієнтаційна зустріч для студентів-переможців програми обмінів Еразмус+ та спеціальних програм обмінів

22 грудня 2022 року на базі онлайн-платформи Zoom співробітниками сектору академічної мобільності Відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Франка було проведено зустріч зі студентами-переможцями конкурсів Erasmus+ та спеціальних програм обміну, що отримали можливість провести весняний семестр 2022-2023 навчального року в одному з університетів-партнерів ЛНУ ім. Франка.

Метою вебінару було ознайомлення переможців із нюансами, пов’язаними з початком, ходом та завершенням академічної мобільності, а також зі змінами, що регламентують діяльність Львівського національного університету імені Івана Франка в сфері організації академічної мобільності Університету за кордоном та в Україні. які були оприлюднені в Положенні про порядок реалізації права на академічну мобільність у Львівському національному університеті імені Івана Франка від 12 жовтня 2022 року.

Оксана Краєвська, інституційний Координатор програми Еразмус+ у Львівському національному університеті імені Івана Франка, та провідні фахівці Відділу міжнародних зв’язків Софія Педос і Софія Шовгенюк, ознайомили студентів з деталями, що стосуються оформлення та подачі різноманітних документів як в Україні, так і за кордоном, розповіли про “підводні камені”, з якими можна зіткнутися під час мобільності і окреслили питання, що стосуються навчання поза межами держави у період воєнного стану.

Крім того, спікери ознайомили студентів з можливостями, які відкриваються під час навчання та після його завершення у рамках програм ЄС Еразмус+, а також з іншими можливостями фінансування академічної, міжуніверситетської та наукової діяльності.

Кінець зустрічі пройшов у форматі “питання-відповідь”, де всі охочі мали можливість дізнатись додаткову інформацію щодо майбутньої мобільності та познайомитись один з одним.

Щиро вдячні усім присутнім та бажаємо подальших успіхів!