Представники сектору академічної мобільності Відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Франка взяли участь в кластерному вебінарі «Посилення потенціалу української освіти на шляху до європейської інтеграції»

8 грудня 2022 року представники сектору академічної мобільності Відділу міжнародних зв’язків Оксана Краєвська та Софія Педос взяли участь в кластерному вебінарі «Посилення потенціалу української освіти на шляху до європейської інтеграції», організованого в онлайн форматі на платформі ZOOM для переможців проєктів Програми ЄС Еразмус+ конкурсу 2022 р. Національним Еразмус+ офісом в Україні у співпраці з Генеральними Директоратами Європейської Комісії, Європейським агентством агентства із питань освіти і культури Європейської Комісії, Національними Еразмус+ агентствами, Представництвом Європейського Союзу в Україні, Офісом Президента України, Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерством освіти і науки Україні, Міністерством молоді та спорту України, ESN-Ukraine, EMA-Ukraine, закладами освіти з України та ЄС, науковцями, студентами та іншими бенефіціарами.

Оксана Краєвська, координаторка програми Еразмус+ у Львівському університеті, керівниця Сектору академічної мобільності розповіла про досвід Львівського університету у реалізації проєктів Еразмус+ КА 107, 171 та 131 – міжнародна кредитна мобільність (ІСМ) та наголосила на особливостях реалізації програм академічної мобільності під час війни. Особливу увагу приділено аналізу викликів та загроз, а також шляхам їх подолання та вирішення питань задля сприяння ефективної реалізації програм академічної мобільностей.

Софія Педос, координаторка програм виїздної мобільності закцентувала увагу на головні аспекти етапу підготовки до академічної мобільності у Львівському університеті, включаючи процес організації конкурсів та номінування здобувачів вищої освіти, оформлення внутрішньої документації для скерування на навчання/стажування, а також комунікацію з Міністерством освіти та науки України. Крім того, важливою частиною дискусії стало питання співпраці з Міжнародними відділами іноземних університетів та моніторингу мобільності учасників.

Цікаво, що спікерки від ЛНУ імені Івана Франка поділилися зі слухачами індивідуальними випадками студентів перед, під час та після академічної мобільності, які виникали впродовж останнього року.