Представники ВМЗ взяли участь в онлайн-конференції, яка була присвячена Міжнародному тижню відкритих дверей в Тюбінгенському університеті (Німеччина)

12 травня 2022 року провідний фахівець Відділу міжнародних зв’язків Софія Педос взяла участь в онлайн-конференції, яка була присвячена Міжнародному тижню відкритих дверей в Тюбінгенському університеті (Німеччина).

Під час конференції відбулося знайомство з представниками ВМЗ Тюбінгенського університету, а також його університетів-партнерів. Учасники заходу отримали вичерпну інформацію щодо основних напрямів і акцентів програми Erasmus+ в Німеччині в 2021-2027 роках. Софія Педос презентувала основні напрями роботи ВІдділу міжнародних зв’язків, а також розповіла про поточні проекти ЛНУ в рамках програми Erasmus+. Представниця ВМЗ долучилася також до широкої дискусії щодо основних викликів і перспектив участі викладачів і здобувачів у академічній мобільності в рамках Еразмусу.

Варто зазначити, що завдяки ініціативі сектору академічної мобільності ВМЗ Тюбінгенський університет цього семестру відкрив для студентів ЛНУ ім. Франка спеціальну програму обміну зі хорошою стипендіальною підтримкою, яка дає змогу нашим студентам навчатися впродовж семестру в Німеччині за кошти спецфонду Тюбінгенського університету та Німецької служби академічних обмінів DAAD.