Стажування для студентів та аспірантів ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів”

В рамках проекту «Навчальний міст Хемніц-Львів 2.0»  в програмі «Україна цифрова: забезпечення академічного успіху в часи кризи (2023)» Німецької служби академічних обмінів (DAAD) за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та досліджень (BMBF) студенти та аспіранти ЛНУ ім. Франка можливість пройти 1-місячне (магістранти) або 2-місячне (аспіранти) стажування для підвищення наукової кваліфікації (зокрема, для підготовки магістерської роботи або дисертації) в Технічному університеті м. Хемніца, Німеччина.

Пропозиція відкрита для студентів та аспірантів таких факультетів та спеціальностей Львівського університету:

• Економічний факультет
  • Факультет управління фінансами та бізнесу
  • Факультет іноземних мов (германістика)
  • Філософський факультет (психологія)
  • Юридичний факультет

Пропозиція також відкрита для студентів та аспірантів інших факультетів, за умови, що кандидати разом із документами подадуть письмове підтвердження готовності співробітника Технічного університету м. Хемніца здійснювати наукове консультування.

Щомісячна стипендія становить 934 євро для студентів і 1200 євро для аспірантів. Крім того, передбачена фіксована сума на оплату транспортних витрат у розмірі 350 євро.

Стажування має відбутися до кінця грудня 2023 року.

Для участі у конкурсі на отримання стипендії потрібно подати такі документи:

• Заповнена форма англійською або німецькою мовою
  • Резюме (англійською або німецькою мовою)
  • Мотиваційний лист із обґрунтуванням, як перебування в Технічному університеті м. Хемніца вплине на Вашу наукову діяльність (англійською або німецькою мовою).
  • Для студентів: виписка з оцінками (достатньо скріншоту оцінок із системи Деканат).
  • Підтвердження знання англійської або німецької мови (не нижче ніж B2): міжнародно визнані сертифікати, такі як IELTS, TOEFL, Goethe-Zertifikat, ÖSD, TestDaF і т.д., або заповнений і підписаний Language Assessment Sheet.
  • Письмове підтвердження від німецького наукового керівника (якщо Ви не належите до факультетів та спеціальностей, перелічених вище).

Зверніть увагу, що документи потрібно подати англійською або німецькою мовою.  Рішення про надання стипендії приймає стипендіальна комісія Технічого університету м. Хемніца.

Термін подання заявок – 10 червня 2023 року.

Будь ласка, надсилайте свої документи одним PDF-файлом (прохання називати файл Вашим прізвищем) на адресу: projects@lnu.edu.ua

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, звертайтеся за адресою: oksana.molderf@lnu.edu.ua