Студенти економічного факультету взяли участь у міжнародній програмі проєктів інноваційного розвитку в Лодзькій Політехніці

Студенти економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у проєкті міжнародної програми NAWA Spinaker, організатором якого є Лодзький технічний університет. NAWA Spinaker – це інтенсивна міжнародна програма, метою якої є допомогти студентам поглибити знання у різних сферах.

Тема проєкту, до якого долучилися наші студенти: “Дизайн-мислення в пошуку інноваційних рішень у міжнародному середовищі”. Крім учасників з Польщі та України, у проєкті брали участь також студенти з університетів Німеччини, Іспанії, Чорногорії, Мальти, Македонії, Румунії та Латвії. Проєкт тривав з 11 до 28 квітня 2023 р. та проходив у два етапи (онлайн та офлайн). Під час дистанційних занять студенти отримали знання та інформацію щодо методу “Дизайн-мислення” та методів комп’ютерного моделювання, таких як REVAS та MIRO.

Офлайн частина відбувалася у Лодзькому технічному університеті (Республіка Польща) і включала відвідування лекцій, екскурсію до міжнародної компанії JTI та участь у комп’ютерній симуляції (ведення власного бізнесу). Лодзький технічний університет – один із найбільших і найкращих технічних університетів Польщі з сучасною інфраструктурою та обладнанням.

Лодзький технічний університет є давнім міжнародним партнером Львівського національного університету імені Івана Франка, з яким вже реалізовано низку  проєктів. В цьому спільному проєкті студенти отримали чергову чудову можливість скористатися освітніми та технічними можливостями нашого партнера. Супровід цього проєкту здійснювала керівниця сектору відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. І. Франка Іванна Мищишин.

В процесі роботи на проєкті студенти отримали навички самостійного вирішення проблем і більш ефективного подолання перешкод, також покращили свої комунікативні вміння. Окрім того, вони ознайомились з поняттям ризику та його наслідками у сфері бізнесу, дізнались як працює штучний інтелект і наскільки небезпечним він може бути.

Пропонуємо ознайомитися з відгуками наших студентів.

Дарій Грищук, студент першого курсу економічного факультету спеціальності “Менеджмент”: “Що я можу сказати про проєкт? Він був шалено насиченим. Нове середовище, нові знайомства, прогулянки, пари, екскурсії та поїздки – це все було під час нашого перебування у Польщі. Але це чудово, адже за такий короткий проміжок часу я здобув багато знань як під час лекцій, так і на наших практичних заняттях та симуляціях. Також я познайомився з багатьма молодими людьми – студентами з різних куточків світу та отримав незабутні відчуття та масу яскравих емоцій.”

Анастасія Хом’як, студентка другого курсу економічного факультету спеціальності “Менеджмент”: “Особисто для мене цей проєкт найбільше запамʼятався емоціями, які я пережила разом з усіма, хто там був. Незважаючи на те, що проєкт був лише тиждень офлайн, я познайомилася з багатьма новими людьми з різних країн та дізналася чимало цікавої інформації від лекторів. Я безмежно вдячна проєкту за можливість спробувати себе в бізнес-симуляції та побачити цю дружню до нас країну – Польщу.”

Олена Ткачук, студентка другого курсу економічного факультету спеціалізації “Економічна аналітика та бізнес-статистика”: “Участь у цьому проєкті була для мене надзвичайно цінним досвідом. За тиждень я дізналася багато про Польщу, про її історію, культуру та традиції. Проєкт дав змогу покращити мовні навички та академічні знання. Комунікації з іншими закордонними студентами розширили мій світогляд і знання про інші країни та нації, а одержаний досвід надав нову впевненість у собі. Хоча проєкт тривав тільки тиждень, він залишив позитивні емоції та враження на все життя.”

Катерина Тісновець, студентка другого курсу економічного факультету спеціальності “Менеджмент”: “Я надзвичайно вдячна за можливість взяти участь у цьому проєкті та здобути нові знання та відчути незабутні емоції! Щоденні інтернаціональні лекції від найкращих професорів університетів різних країн були напрочуд цікавими та пізнавальними. У нас була можливість відвідати міста Польщі, такі як Торунь і Краків, та побувати на цікавих екскурсіях. А ще завдяки проєкту у мене є друзі з різних куточків світу.”