Спеціальна програма обміну з Фрайбурзським університетом (Німеччина)

Фрайбурзський університет в рамках двосторонньої угоди пропонує для студентів ЛНУ ім. Франка спеціальну програму обміну зі стипендіальною підтримкою (2 стипендії), яка стартує восени 2022 року.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ – СПЕЦІАЛЬНА ПРОГРАМА ОБМІНУ (ОСІННІЙ НАБІР)
Відповідно до умов проекту студенти II та III курсу (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Факультет іноземних мов (кафедра німецької філології, кафедра міжкультурної комунікації та перекладу – перша мова німецька)

мають можливість навчатися в Фрайбурзському університеті упродовж 5 місяців у першому семестрі 2022/2023 н. р.

– бути студентом(-кою) вищевказаних кафедр ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти німецькою мовою не нижче рівня С1.

УВАГА! Для переможців конкурсу передбачено дві стипендії, які передбачають щомісячну стипендіальну підтримку. Кожен учасник самостійно покриває витрати на проїзд до Німеччини, страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 12 травня 2022 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:
● резюме/СV (формат Europass) ;
● сканкопію студентського квитка (укр. мовою);
виписку з оцінками з кожного предмету (Transcript of Records, зразок) завірену в ДЕКАНАТІ. Всі свої попередні оцінки за всі семестри навчання студенти можуть переглянути в онлайн-кабінеті студента в розділі “Семестрові бали“;
● сертифікат про підтвердження знання німецької мови не нижче рівня С1. У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та поставити печатку в деканаті;
● мотиваційний лист німецькою або англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Зразки оформлення допоміжних документів: https://international.lnu.edu.ua/outgoing-mobility/main-documents/transcripts/

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання в Фрайбурзському університеті (план навчання студенти складають після перемоги в конкурсі):

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Freiburg_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Фрайбурзський університет: https://www.studium.uni-freiburg.de/en/counseling/exchange-programs-and-studying-abroad/freiburg-global-exchange/exchange-at-the-university-of-freiburg

Відбір студентів номінованих на участь у програмі обміну буде здійcнюватися приймаючою стороною.