Програма обміну з Латвійським університетом (м. Рига, Латвія)

TBU

Програма обміну з Латвійським університетом (м. Рига, Латвія)

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту модульної програми з європейських студій з Латвійським університетом (The Young Professional School in European Studies), яка фінансується Міністерством закордонних справ Латвії. Цей проект орієнтований на взаємний обмін досвідом щодо політичних процесів в Україні та Латвії, особливо з урахуванням більш тісної інтеграції України до ЄС.

Модульна програма складається з двох інтегрованих частин: 1. European studies – Foreign Affairs, 2. European studies – Domestic Affairs. У рамках програми студенти отримають кредитні бали (ECTS), що будуть гарантовані спеціальними сертифікатами Латвійського університету.

Відповідно до умов проекту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) та I курсу магістратури факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка мають можливість пройти онлайн-стажування в Латвійському університеті  упродовж 3 місяців у вересні-грудні 2021/2022 н. р.

– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вищевказаного факультету;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Для участі в програмі необхідно до 20 серпня 2021 року (включно) надіслати такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:
● виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті або у Відділі міжнародних зв’язків (див. зразки);

Зразки оформлення допоміжних документів: https://international.lnu.edu.ua/outgoing-mobility/main-documents/transcripts/

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.international@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Latvia_Exchange_Program_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Латвійський університет: https://www.lu.lv/en/cooperation/international-cooperation/