Два нових проєкти за напрямом Erasmus+ Жан Моне у Львівському університеті

Згідно з результатами конкурсу проєктів за напрямом Erasmus+ Жан Моне, що їх оголосили цими днями, Львівський національний університет  імені Івана Франка реалізовуватиме два нових проєкти.

Серед цьогорічних переможців:

• Проєкт «Політичні інститути та системи в Європі: порівняння та досвід для України», координатор проєкту – Віталій Литвин, доктор політичних наук, професор кафедри політології філософського факультету;
  • Проєкт «Реалізація цілей сталого розвитку в умовах євроінтеграції в Україні», координатор проєкту – Галина Капленко, доктор економічних наук, завідувач кафедри економіки та публічного управління факультету управління фінансами та бізнесу.

Нагадаємо, що проєкти за напрямом Erasmus+ Жан Моне спрямовані на підтримку викладання, навчання і досліджень різних аспектів функціонування Європейського Союзу.

Вітаємо координаторів та їхні команди, бажаємо вдалої старту і успішної реалізації нових проєктів!