Університет Канаґава (Японія)

Програма обміну студентами з Університетом Канаґава (м. Йокогама, Японія)

Університет Канаґава в рамках двосторонньої угоди пропонує для студентів кафедри сходознавства Львівського університету ім. Франка програму обміну зі стипендіальною підтримкою (1-2 стипендії), яка стартує восени 2024 року.

Відповідно до умов проєкту студенти II та III курсу (бакалаври) та студенти I курсу магістратури кафедри сходознавства (спеціальність 035.069 – Східні мови та літератури (переклад включно), перша – японська) ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися в Університеті Канаґава упродовж 4 місяців у першому семестрі 2024/2025 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студенткою вищевказаної спеціальності ЛНУ імені Івана Франка з середнім балом успішності не нижче 4,0 балів за п’ятибальною шкалою оцінювання за всі семестри навчання.  УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти японською мовою не нижче рівня B1.

Переможцям конкурсу в рамках спеціальної підтримки українських студентів виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на переліт до Японії за кошти проєкту. Кожен учасник самостійно покриває візові витрати, витрати на страхування, витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 29 лютого 2024 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:
● резюме/СV (формат Europass) ;
● сканкопію першої сторінки закордонного паспорту;
● сканкопію студентського квитка (укр. мовою);
● виписку з оцінками з кожного предмету (Transcript of Records, зразок) завірену в ДЕКАНАТІ або Відділі міжнародних зв’язків. Всі свої попередні оцінки за всі семестри навчання студенти можуть переглянути в онлайн-кабінеті студента в розділі “Семестрові бали“;
● офіційний сертифікат про підтвердження знання японської мови не нижче рівня B1. У випадку відсутності сертифікату необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача японської мови та поставити печатку в деканаті;
● мотиваційний лист англійською або японською мовами (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Перелік курсів англійською мовою для складання індивідуального плану навчання в приймаючому університеті (план навчання студенти складають після перемоги в конкурсі):

http://ku-syllabus.kanagawa-u.ac.jp/syllabus_pub/index.html (японською мовою)

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Kanagawa_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Університет Канаґава: https://www.kanagawa-u.ac.jp/international/welcome/exchange/


Відбір студентів номінованих на участь у програмі обміну буде здійcнюватися приймаючою стороною.