Інші програми « International Office

Інші програми


США: Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) (Deadline - December 31, 2021)
Програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість студентам бакалаврату денного відділення ВУЗів навчатися протягом одного академічного року в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США.

 

ПОЛЬЩА: Cтипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда (Deadline - March 1, 2022)
Програма адресована молодим лідерам, що здобули вищу освіту (як мінімум мають ступінь магістра), які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні. Реалізація Програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.

 

СЛОВАЧЧИНА: National Scholarship Programme in Slovak Republic  (Deadline - October 31, 2021)
The National Scholarship Programme of the Slovak Republic supports  study/research/teaching/artistic mobility of foreign students, PhD students, university teachers, researchers and artists at universities and research organisations in Slovakia.

Міжнародні програми стажувань від AIESEC (Deadline - залежно від типу програми)
Міжнародні програми від AIESEC — це один із найінтенсивніших етапів здобуття досвіду у всеукранській молодіжній громадській організації AIESEC. Програми дозволяють не лише отримати нові знання та навички, підвищити рівень володіння англійською мовою, поринути у нову культуру та подорожувати, а й краще пізнати себе, розвинути особистісні якості та виховувати в собі лідера.

 

Стажування в міжнародних організаціях (Deadline - залежно від типу стажування)CONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)271-25-07

ufl.lnu@gmail.com (admissions)


Find us:

QUESTIONS?