Twinning – Бірмінгемський університет (Велика Британія)

Твінінг задля підтримки і збереження ідентичності, суверенітету та стійкості: Львівський національний університет імені Івана Франка та Бірмінгемський університет

Ініціатива партнерства Twinning була започаткована у відповідь на кризову ситуацію в сфері вищої освіти України, яка виникла внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Вже понад рік ця ініціатива допомагає зміцнювати міжнародні зв’язки між українськими та британськими ЗВО.

Львівський національний університет імені Івана Франка та Бірмінгемський університет (Велика Британія) започаткували твінінг-партнерство у День Конституції України (28 червня) у 2022 році з метою побудови всебічної співпраці науковців, викладачів і студентів. Результатом такої співпраці став розвиток міцних робочих стосунків та взаємодопомоги, а також добре розуміння організаційних контекстів одне одного, що має фундаментальне значення для підтримки довгострокового партнерства.

У рамках партнерства Твінінг було реалізовано такі заходи й ініціативи:

Майбутні перспективи:

  • Започаткування програм подвійних дипломів;
  • Проєкт “Сад Шекспіра-Франка” на території Ботанічного саду Львівського університету;
  • Використання позитивного досвіду й відгуків учасників Літньої школи “Відкриваючи Україну” задля дослідження перспектив майбутньої співпраці у цьому напрямку.