Анонс – Гостьова лекція «Побудова університетської культури освіти упродовж життя на прикладі  досвіду Університету Корк, Ірландія»

Навчальні курси та програми у форматі «освіти впродовж життя» постають сьогодні дуже важливим напрямком розвитку освітньої екосистеми сучасних європейських університетів, надаючи можливість для здобуття нових компетенцій, актуальних професійних навичок чи перекваліфікації серед дорослого населення через створення гнучких індивідуальних траєкторій та отримання портфелю мікрокредитів. Це – один з пріоритетних векторів у просторі вищої освіти ЄС до 2030 року.

Професор Шімус О’Туама, один з провідних європейських експертів та розробників цієї концепції для університетів ЄС, директор Інституту освіти для дорослих Ірландського національного університету Корк, прочитає на запрошення Львівського університету гостьову лекцію «Побудова університетської культури освіти упродовж життя на прикладі  досвіду Університету Корк, Ірландія».

Лекція відбудеться 16 травня 2024 року о 17 год в онлайн форматі.

Мова лекції – англійська, буде забезпечено синхронний переклад.

Для участі просимо заповнити реєстраційну заявку до 15 травня (включно): https://forms.gle/M2bEkUcsN1v6YPA86

Учасники, які прослухають лекцію, також отримають автоматично згенерований сертифікат про участь, який буде надіслано до 20 травня на електронну поштову адресу, вказану під час реєстрації.

Організатор заходу – Центр англомовної академічної та крос-культурної комунікації у співпраці з Відділом міжнародних зв’язків Львівського університету.