Доцентка кафедри обліку і аудиту взяла участь у програмі міжнародної академічної кредитної мобільності Erasmus+ КА1 в Шяуляйському університеті прикладних наук (Литва)

Доцентка кафедри обліку і аудиту Львівського університету Ганна Головчак з 13 по 17 травня 2024 року взяла участь у програмі міжнародної академічної кредитної мобільності Erasmus+ КА1 в Шяуляйському університеті прикладних наук (Литва).

В перший день мобільності доцентка Головчак Г.В. представила презентацію про Львівський університет та економічний факультет, культурні та освітні особливості і можливості України та Львівського університету зокрема.

Протягом терміну мобільності Ганна Головчак провела лекції для студентів освітніх програм «Міжнародний бізнес» та «Бізнес і адміністрування» на теми «Digital accounting in Ukraine and Lithuania» and «Reporting of companies on sustainable development and ESG», були відвідані факультети та майстер-класи у Шяуляйському університеті та його соціальних партнерах, зокрема інклюзивному центрі для людей з особливими потребами.

Також було проведено зустрічі з ректором, доктором Ліною Тамутієне, викладачами та адміністрацією університету, зокрема з головою Департаменту бізнесу і обліку, доктором Ерікою Йонускієне та головою Департаменту менеджменту та комунікацій, доктором Розою Поцевіцієне, на яких обговорили питання подальшої академічної співпраці між департаментами та налагодження наукових зв’язків між Департаментом бізнесу і обліку Шяуляйського університету прикладних наук та кафедрою обліку і аудиту Львівського національного університету імені Івана Франка.

Щиро вдячна за можливість професійного розвитку та подяка гостинній Литві і литовським партнерам за підтримку і насичену програму візиту!