Стипендії для студентів та аспірантів ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів”

У рамках проєкту «Навчальний міст Хемніц-Львів 2.0» («Lernbrücke Chemnitz-Lviv 2.0») Львівського національного університету імені Івана Франка та Технічного університету м. Хемніца у програмі «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху в кризові часи» Німецької служби академічних обмінів (DAAD), яку фінансує Федеральне міністерство освіти та досліджень Німеччини, ви маєте можливість отримати онлайн-стипендію, що, попри матеріальні труднощі, завдані вам російською агресією та активними бойовими діями, допоможе успішно продовжувати навчання.

Стипендіальна програма має соціальний характер і спрямована на підтримку тих студентів Львівського університету, які стали внутрішньо переміщеними особами внаслідок війни, втратили житло та членів сім’ї через активні бойові дії чи зазнали інших матеріальних збитків.

Програма передбачає 30 стипендій по 200 євро щомісяця протягом літнього семестру 2022/2023 н.р. Термін фінансування – максимум 4 місяці (березень, квітень, травень, червень 2023 року).

Ви можете подати заявку на отримання стипендії, заповнивши формуляр і додавши до нього такі вкладення:

1) Копія студентського квитка;
2) Підтвердження ваших навчальних досягнень (виписка зі системи «Деканат»);
3) Документ, що підтверджує статус ВПО (за наявності);
4) Документи/докази, що підтверджують матеріальні збитки і/або втрату членів сім’ї внаслідок активних бойових дій або (за наявності);
5) Інші документи, які ви вважаєте доречними (за наявності)

Формуляр потрібно завантажити на комп’ютер (для цього натисніть на панелі інструментів вгорі на «Завантажити») у форматі Word і заповнити. Прохання не забувати вставити наприкінці заявки підпис.

Ваш завантажений файл виглядатиме ось так (це підтвердження того, що файл завантажено):

Усі документи, включаючи заповнений формуляр, потрібно зберегти у єдиному PDF файлі та завантажити за цим посиланням (прохання називати файл Вашим прізвищем): https://tuc.cloud/index.php/s/T2gXSrpy9yJ6bwP

📆 Кінцевий термін подання заявок3 березня 2023 р. (включно)

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Документи, оформлені та надіслані не у зазначений спосіб, комісія до розгляду не прийматиме. Прохання достатньо детально описувати ситуацію та належно обґрунтувати потребу в стипендії.

Комісія віддаватиме перевагу новим заявкам про стипендію, втім не виключає можливості підтримки стипендіатів 2022 року.

Відбір стипендіатів здійснює двостороння комісія. Остаточне рішення про призначення стипендії приймає стипендійна комісія Технічного університету м. Хемніца.

❗️❗️Якщо у вас виникли запитання щодо заявки, звертайтеся за е-адресою: oksana.molderf@lnu.edu.ua