![](https://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/meet-1024x640.png)
27 червня 2024 року на базі онлайн-платформи Zoom співробітниками Відділу міжнародних зв’язків було проведено зустріч зі студентами- переможцями конкурсів Erasmus+, що отримали можливість провести осінній семестр 2024-2025 навчального року в одному з університетів-партнерів ЛНУ ім. Франка.
Метою вебінару було ознайомлення переможців із нюансами, пов’язаними з початком, перебігом та завершенням академічної мобільності. Оксана Краєвська, інституційний Координатор програми Еразмус+ у Львівському національному університеті імені Івана Франка, Любов Чапляк, керівник ВМЗ Львівського університету та Софія Шовгенюк, провідний фахівець Відділу міжнародних зв’язків, ознайомили студентів з деталями, що стосуються оформлення та подачі різноманітних документів як в Україні, так і за кордоном, розповіли про “підводні камені”, з якими можна зіткнутися під час мобільності і окреслили питання, що стосуються навчання поза межами держави. Учасники зустрічі відзначили важливість таких програм для розвитку академічних та професійних навичок.
Кінець зустрічі пройшов у форматі “питання-відповідь”, де всі охочі мали можливість дізнатись додаткову інформацію щодо майбутньої мобільності та познайомитись один з одним.
Щиро вдячні усім присутнім та бажаємо подальших успіхів!