Поморська Академія в Слупську (Польща) « International Office

slupsk

Програма обміну студентами з Поморською академією в Слупську (м. Слупськ, Польща)

Поморська академія в Слупську – сучасний ВНЗ в Польщі з більш ніж 40-річною історією, розташований неподалік Балтійського моря (18 км) у місті Слупськ. В Академії функціонують три факультети: математики та природознавства, філології та історії, педагогіки і філософії. Студентам пропонують навчання за 25 спеціальностями і 100 спеціалізаціями. У 2015 році була укладена угода про обмін студентами, викладачами та науковцями між ЛНУ та Поморською Академією в Слупську.

Відповідно до умов угоди студенти ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися у Поморській Академії в Слупську впродовж 4 місяців (жовтень-січень) у першому семестрі 2018-2019 н.р.

Приймаюча сторона бере на себе витрати за навчання. Згідно з Постановою Ректора Поморської Академії студенти в рамках семестрового обміну будуть оплачувати проживання в гуртожитку (100 польських злотих на місяць).

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом ЛНУ імені Івана Франка;

– володіти польською або англійською мовою не нижче рівня В1.

Для участі в програмі обміну необхідно до 12 червня 2018 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи:

● аплікаційну форму (Application Form) - прохання заповнювати тільки латинськими буквами на комп'ютері;

● резюме/ СV (формат Europass);

● фотокопію закордонного паспорту;

● фотокопію студентського квитка;

● підписаний студентом, координатором академічної мобільності від факультету та координатором від Відділу міжнародних зв'язків план навчання в Поморській Академії в Слупську - Learning Agreement for Studies (перелік курсів студентам необхідно узгодити з деканатом для подальшого часткового або повного перезарахування вибраних дисциплін, інструкція щодо заповнення плану навчання);

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання в Поморській Академії в Слупську: https://international.apsl.edu.pl/index.php/ua/inszi-obmini/dowgostrokowi/katalog-kursiv

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір - 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов'язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип програми обміну (зразок - Slupsk_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Поморську Академію в Слупську: http://www.apsl.edu.pl/

Контактна інформація:

Mariola Medwid

Koordynator współpracy ze Wschodem

Biuro ds. Kształcenia i Studentów

Akademii Pomorskiej w Słupsku

E-mail: mariola.medwid@apsl.edu.pl

Tel.: +48 59 8405 936CONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)271-25-07

bubryak2@gmail.com (admissions)


Find us:

QUESTIONS?