Університет Фоджа (Італія) « International Office

foggia foggia foggia

Програма обміну студентами з Університетом Фоджа (Італія)

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проектів MOBIS (MOBilita’ Incoming per Studio) та MUSA (Mobilità Universitaria, Sport e Alimentazione) з Університетом Фоджа (Італія), які фінансує регіон Апулія за підтримки Європейського соціального фонду.

Обидва проекти мають на меті сприяти міжкультурному, науковому і освітньому обміну, прийому студентів та аспірантів на навчання впродовж семестру в Університеті Фоджа з 18 університетів (Китай, Україна, Сербія, Грузія, Вірменія, Південна Корея, Тайвань, В'єтнам), а також створити та покращити мережу постійних контактів між університетами та між студентами.

СТИПЕНДІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Відповідно до умов проекту MOBIS студенти ІІ і III курсів (бакалаври) та І курсу магістратури ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися в Університеті Фоджа впродовж 5 місяців у першому семестрі 2017/2018 н. р..

Відповідно до умов проекту MUSA студенти ІІ і III курсів (бакалаври), І курсу магістратури таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Біологічний факультет

2. Географічний факультет

3. Геологічний факультет

мають можливість навчатися в Університеті Фоджа впродовж 5 місяців у першому семестрі 2017/2018 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

- бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів з середнім балом успішності не нижче 4,5 за п’ятибальною шкалою оцінювання;

- володіти англійською та італійською мовою не нижче рівня В1.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують транспортні витрати за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 23 червня 2017 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● аплікаційну форму: Application Form. Прохання ознайомитися з переліком спеціальностей та курсів в Університеті Фоджа.

● резюме/СV (формат Europass);

● фотокопію закордонного паспорту;

● довідку про навчання в ЛНУ;

● підписаний студентом/аспірантом та координатором академічної мобільності від факультету план навчання в Університеті Фоджа - Learning Agreement for Studies (перелік курсів студентам необхідно узгодити з деканатом для подальшого часткового або повного перезарахування вибраних дисциплін);

для бакалаврів - виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті або у Відділі міжнародних зв’язків; для магістрів – оригінал диплому бакалавра та додатку до диплому + виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету за період навчання в магістратурі (Transcript of Records), завірену в деканаті або у Відділі міжнародних зв’язків;

● сертифікат про підтвердження знання англійської та італійської мови не нижче рівня B1 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS, PLIDA тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови (завідувача кафедри) та поставити печатку в деканаті;

● мотиваційний лист (максимальний обсяг - 1 сторінка формату А4).

Зразки оформлення допоміжних документів: http://international.lnu.edu.ua/outgoing-mobility/main-documents/transcripts/

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір - 15 Мб) на електронні скриньки: ifnul.international@gmail.com та international@lnu.edu.ua. УВАГА! В електронному листі необхідно обов'язково вказати назву стипендії на яку подається аплікація (MUSA або MOBIS).

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Університет Фоджа: http://en.unifg.it/

CONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)251-34-38

adm-iec@lnu.edu.ua (admissions)


Find us:

QUESTIONS?