Конкурс на отримання стипендій на стажування для студентів/аспірантів в Університеті Фоджа (Італія) в рамках програми Erasmus+

Починаючи з 2018 р. Європейська Комісія в рамках програми обмінів “Еразмус+: КА1- Навчальна академічна мобільність” розширює свою популярну програму стажування (Erasmus+ Traineeships) для країн-партнерів у всьому світі (включно з Україною), фінансуючи робочі місця для проходження стажування-практики для студентів університетів на рівні бакалаврів, магістрів та аспірантів в країнах ЄС, з якими укладені відповідні угоди.

Подібно до внутрішньоєвропейської програми стажувань (Intra-European Traineeship Programme), стажування-практика може тривати від 2 до 12 місяців і проходити в будь-якій державній чи приватній організації країни-партнера (компанія, державні органи влади, НУО, науково-дослідний інститут чи університет). Результати перших заявок на фінансування університетів були оголошені в червні, а перші стажування в яких мають змогу взяти участь студенти/аспіранти ЛНУ ім. Франка стартуватимуть цієї осені.

Відповідно до умов проекту студенти I курсу магістратури та аспіранти денної форми навчання ЛНУ імені Івана Франка мають можливість пройти стажування у Відділі міжнародних зв’язків в Університеті Фоджа упродовж 12 місяців у 2023-2024 навчальному році.

ОПИС ПОСАДОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ ДЛЯ ПОТЕНЦІЙНИХ КАНДИДАТІВ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ СТАЖУВАННЯ

– бути студентом(кою)/аспірантом (кою) денної форми навчання ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію (850 євро) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту (275 євро).

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 30 жовтня 2023 року (включно) надіслати на нижчеподані адреси такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● аплікаційну форму (Application Form) – прохання заповнювати тільки на комп’ютері;
● детальне резюме / СV (формат Europass);

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронні скриньки: giulio.esposito@unifg.it, ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Foggia_Petrenko_Traineeship). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Університет Фоджа: https://www.unifg.it/en

Відбір студентів/аспірантів, номінованих на участь у програмі стажування, буде здійcнюватися виключно університетом Фоджа.