В Університеті відбулась онлайн-зустріч з переможцями конкурсів Erasmus+ « International Office

В Університеті відбулась онлайн-зустріч з переможцями конкурсів Erasmus+

14 грудня 2020 року на базі онлайн-платформи Zoom співробітниками Відділу міжнародних зв’язків було проведено зустріч зі студентами- переможцями конкурсів Erasmus+, що отримали можливість провести весняний семестр 2020-2021 навчального року в одному з університетів-партнерів ЛНУ ім. Франка.

Метою вебінару було ознайомлення переможців із нюансами, пов’язаними з початком, ходом та завершенням академічної мобільності, а також зі змінами у програмах, що виникли через пандемію COVID-19.

Оксана Краєвська, інституційний Координатор програми Еразмус+ у Львівському національному університеті імені Івана Франка, та Олександра Катериненко, фахівець Відділу міжнародних зв’язків, ознайомили студентів з деталями, що стосуються оформлення та подачі різноманітних документів як в Україні, так і за кордоном, розповіли про “підводні камені”, з якими можна зіткнутися під час мобільності і окреслили питання, що стосуються навчання поза межами держави у карантинний період.

Кінець зустрічі пройшов у форматі “питання-відповідь”, де всі охочі мали можливість дізнатись додаткову інформацію щодо майбутньої мобільності та познайомитись один з одним.

Щиро вдячні усім присутнім та бажаємо подальших успіхів!CONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)271-25-07

ufl.lnu@gmail.com (admissions)


Find us:

QUESTIONS?