Програма обміну з Лодзьким технологічним університетом (Польща) для студентів ЛНУ ім. Франка в рамках програми SPINAKER

Лодзький технологічний університет (м. Лодзь, Польща) за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA) та Європейського Союзу пропонує для студентів II та III курсу бакалаврату, I курсу магістратури таких факультетів ЛНУ ім. Франка:

1. Економічний факультет (кафедра менеджменту)
  2. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин)
  3. Факультет управління фінансами та бізнесу (кафедра фінансового менеджменту)

взяти участь в програмі обміну в рамках проєкту “Design thinking in searching for innovative solutions in an international environment” у Лодзькому технологічному університеті упродовж 7 днів у квітні або липні 2023 року. Після завершення програми студенти отримають сертифікат про участь та 9 кредитів ECTS, а також пройдуть сертифікацію з комп’ютерного моделювання (REVAS).

– бути студентом(-кою) вищевказаних кафедр ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Можливі обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

УВАГА!!! Переможцям програми виплачуватимуть стипендію (бл. 1000 євро), відшкодують витрати на проживання та проїзд за кошти проєкту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 15 лютого 2023 року (включно) зареєструватися на порталі мобільності програми Лодзького технологічного університету. Для реєстрації необхідно:

1. Обрати на порталі програми “Create new account”, далі ввеcти реєстраційну інформацію та після підтвердження електронної пошти ввести за посиланням MP2 enrolment key – MP2edition та натисниту Enrol me).
  2. Погодитися з правилами відбору за відповідним посиланням та натиснути “I Agree“.
  3. Роздрукувати, підписати та зісканувати форму “CONFIRMATION OF KNOWLEDGE AND ACCEPTANCE OF THE REGULATIONS“.
  4. Заповнити на порталі мобільності рекрутаційну форму (RECRUITMENT FORM). При заповненні форми (поле Add entry) необхідно обрати одну з двох опцій щодо участі в програмі (квітень або липень 2023 року), долучити сканкопію першої сторінки закордонного паспорта, студентського квитка, а також підписану форму “CONFIRMATION OF KNOWLEDGE AND ACCEPTANCE OF THE REGULATIONS”. Після заповнення форми необхідно обов’язково натиснути позначку “Mark as done”.

Контактна інформація щодо особливостей заповнення аплікації та процесу відбору учасників: mp2@info.p.lodz.pl, robert.stanislawski@p.lodz.pl

Детьна інформація про проєкт: https://woiz.p.lodz.pl/en/education/design-thinking-searching-innovative-solutions-international-environment-mp2

Правила відбору учасників проєкту: https://woiz.p.lodz.pl/sites/wzip/files/2022-11/Regulations%20of%20recrutment%20%28ENG%29.pdf