Конкурс на отримання стипендій в рамках стипендіальної програми Леонарда Ейлера від Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

Відповідно до умов конкурсу студенти I курсу магістратури (2-х річні програми) та III курсу аспірантури денної форми навчання економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка мають можливість взяти участь у конкурсі за програмою Леонарда Ейлера у 2024/2025 н. р. для завершення дослідження за магістерською роботою або дисертацією доктора філософії у Вільному університеті Берліну (Німеччина).

Звертаємо увагу на наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

В рамках програми доступне фінансування для спільних навчальних та дослідницьких перебувань студентів магістрів та аспірантів з дипломом вищої освіти з навчальних закладів Східної та Південно-Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії в їхньому домашньому навчальному закладі (sur place) та партнерському навчальному закладі в Німеччині з метою реалізації своєї дипломної / магістерської або дисертації на здобуття доктора філософії. Ці перебування є важливою частиною бінаціональної освітньо-дослідницької співпраці між партнерськими навчальними закладами в певній галузі (або декількома пов’язаними галузями). Науковий нагляд під час перебування здійснюється зарубіжними та німецькими викладачами.

Стипендія на навчання (в Україні)/завершення дослідження в приймаючому університеті до 6 іноземних студентів/магістрів на період до 10 місяців та аспірантів на термін до 10 місяців (стипендія на навчання до 9 місяців, стипендія на проживання до 3 місяців).

Статус Стипендія на навчання (в Україні), євро/місяць

Стипендія під час перебування у приймаючому університеті, євро/місяць

Студент

Аспірант

Протягом періоду фінансування магістранти та аспіранти повинні:

– бути студентами одного факультету;

– перебувати на останньому курсі навчання або в докторантурі;

– працювати над фінальним проектом під спільним керівництвом викладачів свого рідного університету та німецької установи-партнера.

Детальну інформацію про програму та умови участі можна знайти за посиланням: https://www2.daad.de/hochschulen/ausschreibungen/projekte/de/11342-foerderprogramme-finden/?s=1&projektid=57710346

Увага! Згідно з вимогами програми, її учасники повинні від 1 до 3 місяців перебувати в приймаючому університеті. Витрати на проїзд відшкодують за кошти програми.

Для участі в конкурсі магістрам/аспірантам необхідно до 15 листопада 2023 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

аплікаційну форму (Formular Lebenslauf) – прохання заповнювати тільки на комп’ютері;
● резюме (формат Europass);
для магістрів – сканкопію студентського квитка (укр. мовою); для аспірантів – довідку про навчання в аспірантурі в ЛНУ (див. зразок);
для магістрів – сканкопію оригіналу диплому бакалавра та додатку до диплому; для аспірантів – сканкопію оригіналу дипломів бакалавра, магістра та додатку до дипломів;

● сертифікати про підтвердження знання англійської або німецької мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS, Goethe-Zertifikate, TestDaF тощо). У випадку відсутності сертифікатів необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та поставити печатку в деканаті;

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Euler_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Відбір студентів/аспірантів, номінованих на участь у програмі, буде здійcнюватися виключно приймаючою стороною.