Літня школа для студентів ЛНУ ім. Франка на факультеті педагогічної освіти Університету Валенсії (Іспанія) в рамках проєкту альянсу університетів “FORTHEM Alliance”

Опольський університет (м. Ополе, Польща) за підтримки альянсу університетів “FORTHEM Alliance” пропонує для студентів I курсу  курсу магістратури та аспірантів денної форми навчання факультету педагогічної освіти ЛНУ ім. Франка взяти участь в літній школі “SUMMER EDUCATIONAL SCHOOL FOR RESEARCHERS: “Soft skills and Didactic Innovation”“, яка відбудеться на факультеті педагогічн Університеті Валенсії (Іcпанія) упродовж 5 днів з 18 по 22 вересня 2023 року.

Після завершення програми студенти отримають сертифікат про участь.

– бути студенткою вищевказаних курсів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям програми виплачуватимуть грант та відшкодують витрати на проїзд до Іспанії за кошти проєкту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 3 квітня 2023 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● резюме/СV (формат Europass) ;
● сканкопію студентського квитка (укр. мовою) або довідку про навчання в аспірантурі (див. зразок);

для магістрів – сканкопію оригіналу диплому бакалавра та додатку до диплому; для аспірантів – сканкопію оригіналу диплому магістра та додатку до диплому;
● сертифікат про підтвердження знання англійської не нижче рівня B2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS, FCE/CAE). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та поставити печатку в деканаті;
● мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – UVPedSchool_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детьна інформація про літню школу:  https://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/uvped_summer_school.pdf

Відбір студентів, номінованих на участь у літній школі, буде здійcнюватися приймаючою стороною.