Літня школа для студентів ЛНУ ім. Франка в Лодзькому університеті (Польща) в рамках програми SPINAKER

Лодзький університет (м. Лодзь, Польща) за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA) та Європейського Союзу  пропонує для студентів II та III курсу бакалаврату, I курсу магістратури таких факультетів ЛНУ ім. Франка:

1. Економічний факультет
  2. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів)
  3. Факультет управління фінансами та бізнесу

взяти участь в літній школі EkSoc Summer School “Environmental aspects of global social and economic development”, яка відбудеться у Лодзькому технологічному університеті з 25 червня по 8 липня 2023 року. Після завершення програми студенти отримають сертифікат про участь.

– бути студенткою вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською або польською мовою не нижче рівня В2.

УВАГА!!! Переможцям програми за кошти проєкту повністю покривають витрати на проживання та харчування під час літньої школи. Учасники самостійно оплачують транспортні витрати до Польщі.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 23 квітня 2023 року (включно) заповнити аплікаційну форму програми та долучити підписану декларацію студента “Declaration of Students“.

Крім того, необхідно до 23 квітня 2023 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● резюме/СV (формат Europass) ;
● сканкопію студентського квитка (укр. мовою);

● мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – LodzSchool_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детьна інформація про літню школу: https://www.eksoc.uni.lodz.pl/umiedzynarodowienie/summer-school

Відбір студентів, номінованих на участь у літній школі, буде здійcнюватися приймаючою стороною.