Літня школа для студентів та аспірантів ЛНУ ім. Франка в Університеті соціальних та гуманітарних наук у Варшаві (Польща)

Університет соціальних та гуманітарних наук у Варшаві (Польща) пропонує для студентів I курсу магістратури та аспірантів денної форми навчання таких факультетів ЛНУ ім. Франка:

1. Факультет міжнародних відносин
2. Юридичний факультет

взяти участь в літній школі “Summer School on Rule of Law” (School Theme – “What is the EU? Analysis of the Significance of Article 2 TEU: Exchange of Experiences”), яка відбудеться в Університеті соціальних та гуманітарних наук у Варшаві з 28 серпня по 5 вересня 2024 року. Після завершення програми студенти отримають сертифікат про участь.

– бути студенткою вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям програми виплачуватимуть грант для покриття потреб на участь у літній школі та відшкодують витрати на проїзд до Польщі за кошти проєкту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 22 березня 2024 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● резюме/СV (формат Europass) ;
● сканкопію першої сторінки закордонного паспорту;
для магістрів – сканкопію студентського квитка (укр. мовою); для аспірантів – довідку про навчання в аспірантурі в ЛНУ (див. зразок);

● для магістрів – сканкопію оригіналу диплому бакалавра та додатку до диплому; для аспірантів – сканкопію оригіналу дипломів бакалавра, магістра та додатку до дипломів;
● мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – SWPS_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детьна інформація про літню школу: https://english.swps.pl/academics/sopot/summer-schools/on-the-rule-of-law

Відбір студентів, номінованих на участь у літній школі, буде здійcнюватися приймаючою стороною.