Літня школа для викладачів та адмін. працівників ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту Програми NAWA «4EU+ для України»

Варшавський університет (Польща) в рамках проєкту Програми NAWA «4EU+ для України» за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA) пропонує для викладачів та адміністративних працівників ЛНУ ім. Франка взяти участь в заході “4EU+ Education Days“, який відбудеться у Варшавському університеті упродовж 3 днів з 19 по 21 червня 2023 року.

Тематика сесій:
Skills and competencies: good practices forum
Strategies for digital teaching and learning
Joint study session:
– Joint study programmes in EHEA
– European Degree label project
– Erasmus Mundus Design Measures and Erasmus Mundus Joint Masters
– Joint studies accreditation in EHEA.

– бути викладачем(-кою)/адмін. працівником(-цею) ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською або польською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям відшкодовують витрати на проживання, харчування та проїзд до Польщі за кошти проєкту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 29 травня 2023 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● резюме/СV (формат Europass) ;
● довідку з місця роботи (див. зразок). Довідка також може бути підписана деканом факультету або керівником структурного підрозділу
;
● мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – WarsawSchool_Petrenko_Staff). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про захід: https://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/4EU-Education-days-preliminary-program.pdf