Літня школа для студентів географічного факультету ЛНУ ім. Франка в Грайфсвальдському університеті (Німеччина)

Грайфсвальдський університет (Німеччина) пропонує для студенток III курсу бакалаврату та студенток I курсу магістратури географічного факультету ЛНУ ім. Франка взяти участь в літній школі “Sustainability in the fields of Tourism, Renewable Energies, Digital & Technological Innovations, Recycling & Waste Management, Ecosystems and Social Sustainability,”, яка відбудеться в з 3 по 13 вересня 2024 року  в Грайфсвальдському університеті та його університетах-партнерах. Після завершення програми студенти отримають сертифікат про участь.

– бути студенткою вищевказаного факультету ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям програми покривають проживання на час участі у літній школі та відшкодують витрати на проїзд до Німеччини за кошти проєкту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 8 квітня 2024 року (включно)  надіслати такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● сканкопію першої сторінки закордонного паспорту;
● сканкопію студентського квитка (укр. мовою);

● виписку з оцінками з кожного предмету (Transcript of Records, зразок) завірену в ДЕКАНАТІ. Всі свої попередні оцінки за всі семестри навчання студенти можуть переглянути в онлайн-кабінеті студента в розділі “Семестрові бали“;
● сертифікат про підтвердження знання англійської не нижче рівня B2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS, FCE/CAE). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та поставити печатку в деканаті;
● мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Крім того, всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – GreifswaldSchool_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детьна інформація про літню школу: https://sustainmv.de/

Відбір студентів, номінованих на участь у літній школі, буде здійcнюватися приймаючою стороною.