Онлайн-семінар “Можливості фінансування для молодих дослідників у Польщі”

Аспіранти та молоді дослідники (до 8 років після захисту докторської дисертації) з Львівського університету можуть взяти участь в онлайн-семінарі “Можливості фінансування для молодих дослідників у Польщі“.

Цей тренінг є частиною Академії FORTHEM для молодих дослідників (FORTHEM Academy for Early Stage Researchers). Під час воркшопу Ви зможете дізнатися про основні інституції та способи отримання стипендій або грантів для дослідницьких проектів іноземними студентами та дослідниками в Польщі.

Семінар проведуть фахівці з двох провідних науково-дослідних установ Польщі. Семінар відбудеться через MS Teams у вівторок, 28 листопада (11:00-14:00 за центральноєвропейським часом).

Реєстраційна форма: https://teams.microsoft.com/registration/30fDizIonU2xCvvb3H_i5Q,XCgZnwEbqUyfv6vW9goLmA,0MI2pRjG1UawzTFM5axf0w,nl4HcudOHUaGhpFa2ox1hg,CLm62DX-i0ex5WULXqSEoQ,F6VP9l-QOECmkJPR5cakAQ?mode=read&tenantId=8bc347df-2832-4d9d-b10a-fbdbdc7fe2e5