Оплачувані стажування в Словаччині для студентів ЛНУ ім. Франка в рамках програми “Erasmus+ Traineeships”

Словацька компанія “WorkSpace Europe” пропонує для студентів IV курсу бакалаврату, I курсу магістратури таких факультетів ЛНУ ім. Франка:

1. Економічний факультет
  2. Факультет міжнародних відносин
  3. Факультет управління фінансами та бізнесу

пройти оплачуване стажування в рамках програми “Erasmus+ Traineeships” у провідних словацьких фірмах та організаціях, які працюють в сфері бізнесу/економіки, адміністрування, фінансів, IT, логістики, маркетингу упродовж 6 місяців у 2023-2024 навчальному році (початок стажування – квітень-травень 2024 року).

– бути студенткою вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям програми виплачуватимуть щомісячну стипендію (750 євро), відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту та покриють страхові витрати. Крім того, переможці конкурсу мають можливість отримати безкоштовне помешкання в гуртожитку.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 20 березня 2024 року заповнити аплікаційну онлайн-форму та долучити такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● детальне резюме / СV (формат Europass);
● сканкопію першої сторінки закордонного паспорту;

Всі документи необхідно також надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF з позначкою – Erasmus+ Internships in Slovakia, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку ifnul.erasmusplus@gmail.com

Детальна інформація: https://www.placementslovakia.com/