Освітньо-практичний проєкт “ProStudMobil — Student Mobility and Project Management Week”

6-10 листопада 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся захід ProStudMobil – Student Mobility and Project Management Week.

Упродовж тижня студенти дізналися про академічну мобільність, проєктний менеджмент та студентські можливості у Львівському національному університеті імені Івана Франка та за його межами. Запрошені спікери розповіли, як правильно заповнити CV, написати мотиваційний лист та оформити інші документи для мобільності, а також як слід заповнювати бюджетну заявку на власний студентський проєкт

Захід відбувався в рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів 2.0” у програмі “Цифрова Україна” (2023) Німецької служби академічних обмінів за підтримки Федерального міністерства освіти і науки Німеччини.