Проєктна зустріч викладачів та адмін. працівників ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту Програми NAWA «4EU+ для України» у Варшавському університеті (Польща)

Варшавський університет (Польща) в рамках проєкту Програми NAWA «4EU+ для України» за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA) пропонує для викладачів та адміністративних працівників ЛНУ ім. Франка взяти участь в заході “Kickoff Meeting of the “4EU+ for Ukraine II” Project“, який відбудеться у Варшавському університеті упродовж 2 днів з 25 по 26 квітня 2024 року.

– бути викладачем(-кою)/адмін. працівником(-цею) ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською або польською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям відшкодовують витрати на проживання, харчування та проїзд до Польщі за кошти проєкту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 1 квітня 2024 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● резюме/СV (формат Europass) ;
● сканкопію першої сторінки закордонного паспорту;
● довідку з місця роботи (див. зразок). Довідка також може бути підписана деканом факультету або керівником структурного підрозділу
;
● мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – WarsawMeeting_Petrenko_Staff). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про захід: https://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/4eu_kick_off_-meeting.pdf