Розвивайте гуманітарні знання за допомогою STEM: скористайтеся інструментом самооцінювання!

За підтримки Erasmus+ ініціатива STEM4Humanities прагне трансформувати гуманітарну освіту за допомогою методів STEM (наука, технології, інженерія та математика). Ці творчі зусилля спрямовані на створення курсів, щоб забезпечити викладачів гуманітарних наук ресурсами, необхідними для успішного впровадження підходів STEM у навчання.

Щоб гарантувати, що ці курси відповідають потребам викладачів гуманітарних наук, проєкт запровадив інструмент для швидкого 10-хвилинного самооцінювання. Цей корисний інструмент оцінить ваші навички STEM і виділить сфери, де ви можете покращити їх .

У цьому опитуванні, що складається з трьох частин, детально аналізують те, що ви вже знаєте, і наскільки вам комфортно використовувати ідеї STEM у ділянці гуманітарних наук. Беручи участь у проєкті, ви матимете прямий вплив на майбутній розвиток гуманітарної освіти та відкриєте нові шляхи для залучення студентів.

Готові зробити наступний крок? Приєднуйтеся до руху STEM4Humanities і дізнайтеся, як STEM може збагатити ваше навчання! Натисніть тут: https://forms.gle/YN559UztbVi9Q4Mi9, щоб отримати доступ до інструменту самооцінювання.