Студенти Львівського університету взяли участь в семінарі-воркшопі в Опольському університеті (Польща) в рамках проекту NAWA

З 16 по 20 жовтня 2023 роки студентка IV курсу факультету міжнародних відносин (ОП “Міжнародні відносини”) Гладиш Анна-Марія та студентка ІІ курсу магістратури (ОП “Європейські студії”) Яцюк Наталя взяли участь у семінарі-воркшопі «UO at the crossroads of cultures – Multiculturalism in the academic space», який організував Опольський університет (Польща), за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA) в рамках проекту «Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM».

Під час заходу, учасники мали змогу ознайомитись з діяльністю партнерів з Альянсу зокрема про різні напрямки їх співробітництва. В рамках семінару-воркшопу відбулись презентації університетів різних країн світу, а саме: Іспанії, Португалії, Франції, Норвегії та Фінляндії, сесії присвячені комунікаційним стратегіям та обміну кращими практиками. Окрім участі в конференціях, наші студентки також відвідали лекції та презентації закордонних вчених, які приймають участь у програмі Erasmus+ та проходять стажування у Опольському Університеті.